Letní tréninky začínají na drivingu 3. 4. 2017

30.03.2017 09:17

Letní tréninky začínají na drivingu 3. 4. 2017 v tréninkových skupinách od 16-17 hodin, od 17-18 hodin a od 18-19 hodin. Počítejte s tím, že dojde k přesunům mezi skupinami během dubna. Případné změny a požadavky hlaste u svých trenérů. Zaplacení tréninků na rok 2017 proveďte prosím nejpozději do 30.4.2017 na recepci v klubu nebo převodem na č. ú. 2102312530/2700. Částka je 5000Kč a jako var. symbol uveďte registrační číslo hráče, nebo do poznámky Jméno – Tréninky.

 

PONDĚLÍ

 

16-17 hod Pepa + Marina
CHMIEL  Ondra
MACHÁČEK Hugo
MOC Lukáš
OSIPOV Andrej
PROCHÁZKA Christian
PROCHÁZKA Eliáš
RULÁK  Michal
VALAŠÍKOVÁ Julie
VLČKO Denis
ZVÁROVÁ Viki
KUFRÜRSTOVÁ Eliška

 

17-18hod Pepa + Marina
GORIN Anastasia
IVANKOVÁ Anastazie
KONDRASHVÁ Elizabeta
KYSELOVÁ Klárka
LUZEEV Damir
MÁJ Petr
MARTYKÁNOVÁ Andrejka
NOVÁ Mariana
OBOZOV Dan
OBOZOVÁ Veronika
PAZDERKOVÁ Nela
PENCÁK Marek
VÁCLAV VAŠEK
VOPRAVIL Martin

 

18-19hod Pepa + Marina
AL KHALED  Jasmine
DUCHÁČEK Tomáš
HAAK Petr
HRDLIČKA Václav
CHORVAT Jonáš
KOLLARIK Dan
KOSTKA Dominik
MAŠEK Jan
MAŠEK Martin
NEVŠÍMALOVÁ Denisa
REBJONKOVÁ Marie
RÜSTER  Max
SAMEC Vojta
SLABA Max
STARÝ  Timothy
ŠMEJKAL Matěj
ZEMAN Lukáš

 

STŘEDA

16 - 17hod Pepa + Marina
CHMIEL  Ondra
MACHÁČEK Hugo
MOC Lukáš
OSIPOV Andrej
PROCHÁZKA Christian
PROCHÁZKA Eliáš
RULÁK  Michal
VALAŠÍKOVÁ Julie
VLČKO Denis
ZVÁROVÁ Viki
KUFRÜRSTOVÁ Eliška

 

17-18hod Pepa + Marina
GORIN Anastasia
IVANKOVÁ Anastazie
KONDRASHVÁ Elizabeta
KYSELOVÁ Klárka
LUZEEV Damir
NOVÁ Mariana
OBOZOV Dan
OBOZOVÁ Veronika
PAZDERKOVÁ Nela
PENCÁK Marek
VOPRAVIL Martin

 

18-19hod Pepa + Marina
AL KHALED  Jasmine
DUCHÁČEK Tomáš
HAAK Petr
HRDLIČKA Václav
CHORVAT Jonáš
KOLLARIK Dan
KOSTKA Dominik
MAŠEK Jan
MAŠEK Martin
NEVŠÍMALOVÁ Denisa
REBJONKOVÁ Marie
RÜSTER  Max
SAMEC Vojta
SLABA Max
STARÝ  Timothy
ŠMEJKAL Matěj
ZEMAN Lukáš

 

ÚTERÝ

16-17hod Stana + Lada
KORDULÍK Václav jun.
KURTIN  Petr
KVAPIL Jan
MÁJ Petr
MAREŠ Jakub
MIKULÁŠ Filip
MŃAHONČÁK Matěj
NEVŠÍMAL Filip
PAZDERKA  Štěpán
RUSTER  Max
VAŠEK Václav jun.
VOROTILOVÁ Máša
WEINGARTL  Caroline
ZEMITANOVÁ Žéňa
ZEIDLEROVÁ Michaela

 

17-18hod Stana + Lada
BENEŠOVÁ Barbora
GRUNDLEROVÁ Victoria
HAAK Petr jun.
HAUPTMANN Filip
HRÁDKOVÁ Veronika
KANKRLÍKOVÁ Tereza
KOPFSTEINOVÁ Adéla
KOPFSTEINOVÁ Anika
KORDULÍK Václav
METZNEROVÁ Michaela
NOVÁK Dominik
PETELE Adéla
RAK Samuel
UŽDIL Robert
ZACKLOVÁ  Karolína

 

18-19hod Stana + Lada
DIMITROVA Sofie
DIMITROVA Sára
FARÁR Pavel
HANDRYCHOVÁ Veronika
HANDRYCHOVÁ Kamila
HEGENBARTH Marek
JANEČEK Tomáš
JIRÁSEK Matyáš
JURÁNEK Adam
OTÝPKA Kryštof
RAISL Matěj
SYCHRAVOVÁ Barbora
ZEMAN Tomáš
Chorvatová Klára  
Plachá Nikola  
Plachý Filip  
Jiřík Martin  
Mrázek David  
Janáč Filip  

 

ČTVRTEK

16-17hod Stana + Lada
KURTIN  Petr
KVAPIL Jan
MÁJ Petr
MAREŠ Jakub
MARTYKÁNOVÁ Andrea
MIKULÁŠ Filip
MŃAHONČÁK Matěj
NEVŠÍMAL Filip
PAZDERKA  Štěpán
RUSTER  Max
VAŠEK Václav jun.
VOROTILOVÁ Máša
WEINGARTL  Caroline
ZEMITANOVÁ Žéňa
ZEIDLEROVÁ Michaela

 

17-18hod Stana + Lada
BENEŠOVÁ Barbora
GRUNDLEROVÁ Victoria
HAAK Petr jun.
HRÁDKOVÁ Veronika
KANKRLÍKOVÁ Tereza
KOPFSTEINOVÁ Adéla
KOPFSTEINOVÁ Anika
METZNEROVÁ Michaela
NOVÁK Dominik
PETELE Adéla
RAK Samuel
UŽDIL Robert
ZACKLOVÁ  Karolína

 

18-19hod Stana + Lada
DIMITROVA Sofie
DIMITROVA Sára
FARÁR Pavel
HANDRYCHOVÁ Veronika
HANDRYCHOVÁ Kamila
HEGENBARTH Marek
JANEČEK Tomáš
JIRÁSEK Matyáš
JURÁNEK Adam
OTÝPKA Kryštof
RAISL Matěj
SYCHRAVOVÁ Barbora
ZEMAN Tomáš
Chorvatová Klára  
Plachá Nikola  
Plachý Filip  
Jiřík Martin  
Mrázek David  
Chorvat Jonáš  
Janáč Filip