Nezapomeňte tréninky začínají už 13.4.2015

10.04.2015 22:39

Nezapomeňte tréninky začínají už 13.4.2015

 Tréninkové skupiny 2014  - Léto

Na seznamu se najdou pouze ti, kteří uhradili poplatky za tréninky do 26.11.2014!!! V případě dalších plateb bude seznam aktualizován.

 

Úterý 16,00-17,00 hodin Čtvrtek 16,00 - 17,00 hodin
Hauptman Filip Hauptman Filip
Černý Dominik Černý Dominik
Fritschová Anička Fritschová Anička
Janeček Tomáš Janeček Tomáš
Juránek Adam Juránek Adam
Kopfsteinová Adélka Kopfsteinová Adélka
Kordulík Václav Kordulík Václav
Kvapil Jan  Kvapil Jan
Mařík Karel Mařík Karel
Maříková Gábinka Maříková Gábinka
  Nevšímal Filip
Otýpka Kryštof Otýpka Kryštof
Sokol David Sokol David
Uždil Robert Uždil Robert
Zeman Tomáš Zeman Tomáš
Úterý 17,00-18,00 hodin Čtvrtek 17,00-18,00 hodin
Benešová Barbora Benešová Barbora
Dimitrová Sára Dimitrová Sára
Dimitrová Sofie Dimitrová Sofie
Handrychová Kamila Handrychová Kamila
Handrychová Veronika Handrychová Veronika
Jelinská Natálka Jelinská Natálka
Jirásek Matyáš Jirásek Matyáš
Kankrlíková Tereza Kankrlíková Tereza
Nguyenová Jana Nguyenová Jana
Novák Dominik Novák Dominik
Pauch Jan Pauch Jan
Petele Adéla  Petele Adéla
Pospíchal Lukáš Pospíchal Lukáš
Hegenbarth Marek Hegenbarth Marek
Úterý 18,00-19,00 hodin Čtvrtek 18,00-19,00 hodin
Brožová Michaela Brožová Michaela
Chorvatová Klára Chorvatová Klára
Mrázek David Mrázek David
Novák Vítek Novák Vítek
Plachá Filip Plachá Filip
Plachá Nikola Plachá Nikola
Rédlová Kristýna Rédlová Kristýna
Schrehardt Dennis Schrehardt Dennis
Sychrava Jan Sychrava Jan
Sychravová Bára Sychravová Bára
Šimůnek Richard Šimůnek Richard
Tauchert Max Tauchert Max
Vlasák Michal Vlasák Michal
Pondělí  16,00-17,00 hodin Středa 16,00-17,00 hodin
Aldushina Anastasia Aldushina Anastasia
Balková Deniska Balková Deniska
Hugo Macháček Hugo Macháček
Kaboňová Danielka Kaboňová Danielka
Kondrashová Elizabeta Kondrashová Elizabeta
Pazderková Nela Pazderková Nela
Rulák Michal Rulák Michal
Vlčko Denis Vlčko Denis
Bartoš Dobran Bartoš Dobran
Pondělí 17,00-18,00 hodin Středa 17,00-18,00 hodin
Al Khaled Jasmine Al Khaled Jasmine
Ducháček Tomáš Ducháček Tomáš
Chorvat Jonáš Chorvat Jonáš
Choura Jára Choura Jára
Křimská Julie Křimská Julie
Máj Petr Máj Petr
Martykánová Andrejka Martykánová Andrejka
Mašek Jan Mašek Jan
Mašek Martin Mašek Martin
Rebjonková Marie Rebjonková Marie
Rüster Max Rüster Max
Samec Vojta Samec Vojta
Sejtková Žanetka Sejtková Žanetka
Zeidler Tomáš Zeidler Tomáš
Pondělí 18,00-19,00 hodin Středa 18,00-19,00 hodin
Farár Pavel Farár Pavel
Hlušek Jan Hlušek Jan
Kopfsteinová Annika Kopfsteinová Annika
Metznerová Míša Metznerová Míša
Mikuláš Filip Mikuláš Filip
Nevšímal Filip Nevšímalová Deniska
Pazderka Štěpán Pazderka Štěpán
Rak Samuel Rak Samuel
Starý Timmy Starý Timmy
Weingartl Caroline Weingartl Caroline
Zacklová Karolína Zacklová Karolína
Zeidlerová Míša Zeidlerová Míša