POZOR ZMĚNA TRÉNINKOVÝCH ČASŮ - ÚTERÝ A ČTVRTEK!!!

10.11.2013 11:14

POZOR ZMĚNA TRÉNINKOVÝCH ČASŮ - ÚTERÝ A ČTVRTEK!!!

 

Změnili jsme tréninkové časy u úterních a čtvrtečních skupin a aktualizovali jsme tréninkové skupiny dle zaplacených poplatků k 8.11.2013. V případě dotazů nebo požadavků na přesuny ve skupinách mě prosím kontaktujte na stana.samek@seznam.cz

Tréninkové skupiny - zima 2013/2014 aktualizované 10.11.

 

Úterý 15,00-16,30 Čtvrtek 15,00-16,30
Argmanová Natálka Argmanová Natálka
Bartoš Dobránek  
Bartošová Alex Bartošová Alex
Hrádková Veronika Hrádková Veronika
Janeček Tomáš Janeček Tomáš
Juránek Adam Juránek Adam
Kvapil Jan Kvapil Jan
Otýpka Kryštof Otýpka Kryštof
Zeman Tomáš  

 

Úterý 16,30-18,00 Čtvrtek 16,30-18,00
Benešová Adélka Benešová Adélka
Benešová Barča Benešová Barča
Dimitrová Sára Dimitrová Sára
Dimitrová Sofie Dimitrová Sofie
Grundlerová Viki Grundlerová Viki
Handrychová Kamila  
Kankrlíková Terka Kankrlíková Terka
Nguyenová Jana Nguyenová Jana
Pauch Jan Pauch Jan
Pecko Sára Pecko Sára
Petele Adélka Petele Adélka
Sychravová Bára Sychravová Bára
  Zeman Tomáš

 

Úterý 18,00-19,30 Čtvrtek 18,00-19,30
Handrychová Veronika  
Chorvatová Klára Chorvatová Klára
Janáč Filip Janáč Filip
Jiřík Martin Jiřík Martin
Jiříková Kristýna Jiříková Kristýna
Kalina Marek Kalina Marek
Křivanec Tomáš Křivanec Tomáš
Mrázek David Mrázek David
Novák Vítek Novák Vítek
Plachá Nikča Plachá Nikča
Plachý Filip Plachý Filip
Pospíchal Lukáš Pospíchal Lukáš
Rédlová Kristýna Rédlová Kristýna
Tauchert Max Tauchert Max

 

Středa 15,30-16,30 Pondělí  16,00-17,00
Chorvat Jonáš Chorvat Jonáš
Choura Jaroslav Choura Jaroslav
Kaboňová Danielle Kaboňová Danielle
Mašek Jan Mašek Jan
Rebjonková Maruška Rebjonková Maruška
Rebjonok Brudi Rebjonok Brudi
Šroubková Valerie Šroubková Valerie
Tran Gia Than Tonda Tran Gia Than Tonda
  Máj Petr

 

Středa 16,30-18,00 Pondělí 17,00-18,00 
Fritschová Anna Marie Fritschová Anna Marie
Kordulík Václav Kordulík Václav
Lichnovská Karolína Lichnovská Karolína
Mařík Karel Mařík Karel
Maříková Gábinka Maříková Gábinka
Rak Samuel Rak Samuel
Weingartl Caroline Weingartl Caroline

 

Středa 18,00-19,30 Pondělí 18,00-19,00
Farár Pavel  
Hauptman Filip Hauptman Filip
Hlušek Jan Hlušek Jan
Ocetník Timon Ocetník Timon
Ocetníková Luka Ocetníková Luka
Starý Timmy Starý Timmy
Starý Timmy Starý Timmy
Vopatová Alenka Vopatová Alenka
Vopatová Markétka Vopatová Markétka
Zacklová Karolína Zacklová Karolína