Trénikové skupiny - Podzim

03.09.2012 09:54

 

Tréninkové skupiny 2012 - PODZIM

 

 

Úterý 16-17 hodin Čtvrtek 16-17 hodin
Černý Dominik Černý Dominik
Černý Robin Černý Robin
Dimitrová Sára Dimitrová Sára
Dimitrová Sofie Dimitrová Sofie
Farár Pavel Farár Pavel
Ficner Tomáš Ficner Tomáš
Hadač Lukáš Hadač Lukáš
Handrychová Kamča Handrychová Kamča
Hegenbarth Marek Hegenbarth Marek
Janeček Tomáš Janeček Tomáš
Jirásek Matyáš Jirásek Matyáš
Juránek Adam Juránek Adam
Otýpka Kryštof Otýpka Kryštof
Pauch Jan Pauch Jan
Podzemský Jonáš Podzemský Jonáš
Zeman Tomáš Zeman Tomáš

 

 

Pondělí 16-17 hodin Středa 16-17 hodin
Ducháček Tomáš Ducháček Tomáš
Chorvat Jonáš Chorvat Jonáš
Choura Jaroslav Choura Jaroslav
Kolovratová Adélka Kolovratová Adélka
Kolovratová Terka Kolovratová Terka
Mašek Jan Mašek Jan
Novák Dominik Novák Dominik
Rebjonková Maruška Rebjonková Maruška
Rebjonok Brudi Rebjonok Brudi
Rüster Max Rüster Max
Sedláček Filip Sedláček Filip
Than Tonda Than Tonda

 

 

Úterý 17-18 hodin Čtvrtek 17-18 hodin
Argmanová Natálka Argmanová Natálka
Ciglanská Simonka Ciglanská Simonka
Handrychová Verča Handrychová Verča
Hrádková Verča Hrádková Verča
Chorvatová Klára Chorvatová Klára
Jelinská Natálka Jelinská Natálka
Nguyenová Jana Nguyenová Jana
Petele Adélka Petele Adélka
Plachá Denisa Plachá Denisa
Plachá Nikola Plachá Nikola
Plachý Filip Plachý Filip
Preněk Mikuláš Preněk Mikuláš
Schrahardt Sindy Schrahardt Sindy
Schrehardt Dennis Schrehardt Dennis
Sychravová Bára Sychravová Bára
Vlasák Michal Vlasák Michal
Voráčková Daniela Voráčková Daniela

 

 

 

Pondělí 17-18 hodin Středa 17-18 hodin
Benešová Adélka Benešová Adélka
Benešová Barča Benešová Barča
Cimická Anička Cimická Anička
Chodusová Alička Chodusová Alička
Kopfsteinová Adélka Kopfsteinová Adélka
Kopfsteinová Annika Kopfsteinová Annika
Lišková Sabinka Lišková Sabinka
Mařík Karel Mařík Karel
Maříková Gábinka Maříková Gábinka
Metznerová Míša Metznerová Míša
Mikuláš Filip Mikuláš Filip
Nevšímal Filip Nevšímal Filip
Nevšímalová Deniska Nevšímalová Deniska
Pecko Sára Pecko Sára
Raislová Danča Raislová Danča
Sovová Erika Sovová Erika
Zeidlerová Míša Zeidlerová Míša
  Adam Lukáš

 

 

Úterý 18-19 hodin Čtvrtek 18-19 hodin
Janáč Filip Janáč Filip
Jiřík Martin Jiřík Martin
Jiříková Kristýna Jiříková Kristýna
Kalina Marek Kalina Marek
Křivanec Tomáš Křivanec Tomáš
Mrázek David Mrázek David
Nguyen Jan Nguyen Jan
Novák Vítek Novák Vítek
Pravdová Terka Pravdová Terka
Sommer Tadeáš Sommer Tadeáš
Sychrava Jan Sychrava Jan
Šimůnek Ríša Šimůnek Ríša
Tauchert Albert Tauchert Albert
Tauchert Max Tauchert Max

 

 

Pondělí 18-19 hodin Středa 18-19 hodin
Fuksa Marek Fuksa Marek
Haak Tomáš Haak Tomáš
Hauptman Filip Hauptman Filip
Jeřábek Stanislav Jeřábek Stanislav
Kadlečík Pavel Kadlečík Pavel
Kankrlíková Tereza Kankrlíková Tereza
Kasymov Malik Kasymov Malik
Kvapil Jakub Kvapil Jakub
Lukáš Adam Lukáš Adam
Micka Michal Micka Michal
Pospíchal Lukáš Pospíchal Lukáš
Rak Samuel Rak Samuel
Rulík Adam Rulík Adam
Starý Timmy Starý Timmy
Vopatová Alenka Vopatová Alenka
Vopatová Markétka Vopatová Markétka
Zacklová Karolína Zacklová Karolína
  Adam Lukáš