Tréninkové skupiny 2012 - ZIMA !!!Aktualizované!!!

30.10.2012 17:50

Tréninkové skupiny 2012 - ZIMA

 

Úterý 15,30-17,00

Čtvrtek 15,30-17,00

Bartošová Alex Nevšímal Filip
Dimitrová Sára Dimitrová Sára
Dimitrová Sofie Dimitrová Sofie
Farár Pavel Farár Pavel
Schrehardt Dennis Schrehardt Dennis
Grundlerová Victoria Grundlerová Victoria
Hegenbarth Marek Hegenbarth Marek
Janeček Tomáš Janeček Tomáš
Juránek Adam Juránek Adam
Zeman Tomáš Zeman Tomáš
Sokol David Sokol David
Otýpka Kryštof Otýpka Kryštof
Pauch Jan Pauch Jan
Černý Dominik Černý Dominik
Černý Robin Čertný Robin
Šustr Honza Šustr Honza

 

Úterý 17,00-18,30

Čtvrtek 17,00-18,30

Argmanová Natálka Argmanová Natálka
Chorvatová Klára Chorvatová Klára
Nguyenová Jana Nguyenová Jana
Sychravová Bára Sychravová Bára
Plachá Nikola Plachá Nikola
Plachý Filip Plachý Filip
Petele Adélka Petele Adélka
Vopatová Markétka  
Handrychová Veronika Handrychová Veronika
Handrychová Kamila Handrychová Kamila
Hrádková Veronika Hrádková Veronika
Pospíchal Lukáš Pospíchal Lukáš
Benešová Adélka Benešová Adélka
Benešová Barča Benešová Barča
Sovová Erika Sovová Erika

 

Úterý 18,30-20,00

Čtvrtek 18,30-20,00

Janáč Filip Janáč Filip
Kirschneck Thomas Kirschneck Thomas
Sychrava Jan Sychrava Jan
Tauchert Max Tauchert Max
Tauchert Albert Tauchert Albert
Křivanec Tomáš Křivanec Tomáš
Mrázek David Mrázek David
Jiřík Martin Jiřík Martin
Kalina Marek Kalina Marek
Novák Vítek Novák Vítek
Šimůnek Ríša Šimůnek Ríša

 

Středa 15,30-16,30

Pondělí  16,00-17,00

Ducháček Tomáš Ducháček Tomáš
Chorvat Jonáš Chorvat Jonáš
Choura Jaroslav Choura Jaroslav
Mašek Jan Mašek Jan
Rebjonková Maruška Rebjonková Maruška
Rebjonok Brudi Rebjonok Brudi
Tran Gia Than Tonda Tran Gia Than Tonda

 

Středa 16,30-18,00

Pondělí 17,00-18,00

Chodusová Alička Chodusová Alička
Kopfsteinová Adélka  Kopfsteinová Adélka 
Kopfsteinová Annika Kopfsteinová Annika
Kurtin Petr Kurtin Petr
Lišková Sabinka Lišková Sabinka
Mařík Karel Mařík Karel
Maříková Gábinka Maříková Gábinka
Mikuláš Filip Mikuláš Filip
Nevšímalová Deniska Nevšímalová Deniska
Pecko Sára Pecko Sára
Weingartl Caroline Weingartl Caroline
Kolovratová  Nevšímal Filip
Kolovratová   

 

Středa 18,00-19,30

Pondělí 18,00-19,00

Esser Denis Esser Denis
Hauptman Filip Hauptman Filip
Kasymov Malik Kasymov Malik
Rak Samuel Rak Samuel
Starý Timmy Starý Timmy
Zacklová Karolína Zacklová Karolína
Novák Dominik Novák Dominik
Maluš Petr Maluš Petr
Vopatová Markétka  
Vopatová Alenka Vopatová Alenka
Haak Petr Haak Petr
Ocetník Timon Ocetník Timon
Ocetníková Luka Ocetníková Luka
Micka Tomáš Micka Tomáš

Vzhledem k tomu, že nebyl zájem o pondělní tréninky v tělocvičně (posilování), budou tyto tréninky zrušeny.