!!!Tréninkové skupiny 2013 AKTUALIZACE!!!

16.05.2013 20:01

 

Tréninkové skupiny 2013

 
 
Pondělí  16-17 hodin
Středa 16-17 hodin
Ducháček Tomáš
Ducháček Tomáš
Fritschová Anna Marie
Fritschová Anna Marie
Chorvat Jonáš
Chorvat Jonáš
Choura Jaroslav
Choura Jaroslav
Mašek Jan
Mašek Jan
Nevšímalová Denisa
Nevšímalová Denisa
Pelíšek Jan
Pelíšek Jan
PelíškováKlára
PelíškováKlára
Rebjonková Maruška
Rebjonková Maruška
Rebjonok Brudi
Rebjonok Brudi
Rüster Max
Rüster Max
Than Tonda
Than Tonda
 
 
Pondělí 17-18 hodin
Středa 17-18 hodin
Benešová Adélka
Benešová Adélka
Benešová Barča
Benešová Barča
Hauptmann Filip
Hauptmann Filip
Kopfsteinová Adélka
Kopfsteinová Adélka
Kopfsteinová Annika
Kopfsteinová Annika
Kurtin Petr
Kurtin Petr
Lišková Sabinka
Lišková Sabinka
Malik Kasymov
Mallik Kasymov
Mařík Karel
Mařík Karel
Maříková Gábinka
Maříková Gábinka
Metznerová Míša
Metznerová Míša
Nevšímal Filip
 
Ocetník Timon
Ocetník Timon
Ocetníková Lucie
Ocetníková Lucie
Weingart Caroline
Weingart Caroline
Zeidlerová Míša
Zeidlerová Míša
 
 
Pondělí 18-19 hodin
Středa 18-19 hodin
Cimická Anička
Cimická Anička
Esser Denis
Esser Denis
Haak Tomáš
Haak Tomáš
Hlušek Jan
Hlušek Jan
Jirásek Matyáš
 
Maluš Petr
Maluš Petr
Nguyen Jan
Nguyen Jan
Novák Dominik
Novák Dominik
Pospíchal Lukáš
Pospíchal Lukáš
Rak Samuel
Rak Samuel
Rulík Adam
Rulík Adam
Starý Timmy
Starý Timmy
Vopatová Alenka
Vopatová Alenka
Vopatová Markétka
Vopatová Markétka
Zacklová Karolína
Zacklová Karolína
 
 
Úterý 16-17 hodin
Čtvrtek 16-17 hodin
Argmanová Natálka
Argmanová Natálka
Bartošová Alex
Bartošová Alex
Ciglanská Simonka
Ciglanská Simonka
Černý Dominik
Černý Dominik
Dimitrová Sára
Dimitrová Sára
Dimitrová Sofie
Dimitrová Sofie
Grundlerová Viki
Grundlerová Viki
Chodusová Alice
Chodusová Alice
Janeček Tomáš
Janeček Tomáš
Juránek Adam
Juránek Adam
Nevšímal Filip
 
Pecko Sára
Pecko Sára
Petele Adélka
Petele Adélka
Podzemský Jonáš
Podzemská Jonáš
Sokol David
Sokol David
Šustr Jan
Šustr Jan
Zeman Tomáš
Zeman Tomáš
 
 
Úterý 17-18 hodin
Čtvrtek 17-18 hodin
Černý Robin
Černý Robin
Farár Pavel
Farár Pavel
Hadač Lukáš
Hadač Lukáš
Hegenbarth Marek
Hegenbarth Marek
Hrádková Verča
Hrádková Verča
Chorvatová Klára
Chorvatová Klára
Jelinská Natálka
Jelinská Natálka
Jirásek Matyáš
 
Nguyenová Jana
Nguyenová Jana
Otýpka Kryštof
Otýpka Kryštof
Pauch Jan
Pauch Jan
Plachá Nikola
Plachá Nikola
Plachý Filip
Plachý Filip
Rédlová Kristýna
 
Schrahardt Sindy
Schrahardt Sindy
Schrehardt Dennis
Schrehardt Dennis
Sychravová Bára
Sychravová Bára
Vlasák Michal
Vlasák Michal
 
 
Úterý 18-19 hodin
Čtvrtek 18-19 hodin
Janáč Filip
Janáč Filip
Kalina Marek
Kalina Marek
Křivanec Tomáš
Křivanec Tomáš
Mrázek David
Mrázek David
Novák Vítek
Novák Vítek
Sychrava Jan
Sychrava Jan
Šimůnek Ríša
Šimůnek Ríša
Tauchert Albert
Tauchert Albert
Tauchert Max
Tauchert Max

 

Na seznamu se najdou pouze ti, kteří uhradili poplatky za tréninky do 15. 5. 2013!!!

V případě dalších plateb bude seznam aktualizován.