Tréninkové skupiny 2014

17.04.2014 22:55

 Tréninkové skupiny 2014 

Úterý 16-17 hod

Čtvrtek 16-17 hod

Argmanová Natálka Argmanová Natálka
Ciglanská Simonka Ciglanská Simonka
Černý Dominik Černý Dominik
Dimitrová Sára Dimitrová Sára
Dimitrová Sofie Dimitrová Sofie
Grundlerová Viki Grundlerová Viki
Handrychová Kamila Handrychová Kamila
Janeček Tomáš Janeček Tomáš
Juránek Adam Juránek Adam
Nevšímal Filip Nevšímal Filip
Petele Adélka Petele Adélka
Sokol David Sokol David
Zeman Tomáš Zeman Tomáš
Mařík Karel Mařík Karel
Maříková Gábinka Maříková Gábinka

 

Úterý 17-18 hod

Čtvrtek 17-18 hod

Černý Robin Černý Robin
Farár Pavel Farár Pavel
Hegenbarth Marek Hegenbarth Marek
Hrádková Verča Hrádková Verča
Jirásek Matyáš Jirásek Matyáš
Nguyenová Jana Nguyenová Jana
Otýpka Kryštof Otýpka Kryštof
Pauch Jan Pauch Jan
Plachá Nikola  Plachá Nikola
Plachý Filip Plachý Filip
Schrehardt Dennis Schrehardt Dennis

 

Úterý 18-19 hod

Čtvrtek 18-19 hod

Janáč Filip Janáč Filip
Blahutka Denis Blahutka Denis
Brožová Michaela Brožová Michaela
Handrychová Verča Handrychová Verča
Chorvatová Klára Chorvatová Klára
Kalina Marek Kalina Marek
Křivanec Tomáš Křivanec Tomáš
Mrázek David Mrázek David
Novák Vítek Novák Vítek
Rédlová Kristýna Rédlová Kristýna
Sychrava Jan Sychrava Jan
Sychravová Bára Sychravová Bára
Šimůnek Ríša Šimůnek Ríša
Tauchert Max Tauchert Max
Jiřík Martin Jiřík Martin
Jiříková Kristýna Jiříková Kristýna

 

Pondělí  16-17 hod

Středa 16-17 hod

Chorvat Jonáš Chorvat Jonáš
Choura Jaroslav Choura Jaroslav
Mašek Jan Mašek Jan
Mašek Martin Mašek Martin
Rüster Max Rüster Max
Samec Vojtěch Samec Vojtěch
Than Tonda Than Tonda

 

Pondělí 17-18 hod

Středa 17-18 hod

Fritschová Anna Marie Fritschová Anna Marie
Kopfsteinová Adélka Kopfsteinová Adélka
Kopfsteinová Annika Kopfsteinová Annika
Kurtin Petr Kurtin Petr
Lichnovský Lichnovský
Weingart Caroline Weingart Caroline

 

Pondělí 18-19 hod

Středa 18-19 hod

Cimická Anička Cimická Anička
Haak Tomáš Haak Tomáš
Hlušek Jan Hlušek Jan
Ocetník Timon Ocetník Timon
Ocetníková Lucie Ocetníková Lucie
Rak Samuel Rak Samuel
Rulík Adam Rulík Adam
Starý Timmy Starý Timmy
Vopatová Alenka Vopatová Alenka
Vopatová Markétka Vopatová Markétka
Zacklová Karolína Zacklová Karolína

 

Na seznamu se najdou pouze ti, kteří uhradili poplatky za tréninky do 14. 4. 2014!!!

V případě dalších plateb bude seznam aktualizován.