Tréninkové skupiny 2014 - Zima - AKTUALIZACE

08.12.2014 12:37

 Tréninkové skupiny 2014  - Zima

Na seznamu se najdou pouze ti, kteří uhradili poplatky za tréninky do 26.11.2014!!! V případě dalších plateb bude seznam aktualizován.

 

Úterý 15,30-17,00 hodin Čtvrtek 15,30 - 17,00 hodin
Benešová Barbora Benešová Barbora
Dimitrová Sára Dimitrová Sára
Dimitrová Sofie Dimitrová Sofie
Janeček Tomáš Janeček Tomáš
Juránek Adam Juránek Adam
Kopfsteinová Adélka Kopfsteinová Adélka
Kordulík Václav Kordulík Václav
Kvapil Jan  Kvapil Jan
Otýpka Kryštof Otýpka Kryštof
Sokol David Sokol David
Zeman Tomáš Zeman Tomáš
  Nevšímal Filip

 

Úterý 16,30-18,00 hodin Čtvrtek 16,30-18,00 hodin
Černý Dominik Černý Dominik
Handrychová Kamila Handrychová Kamila
Handrychová Veronika Handrychová Veronika
Kankrlíková Tereza Kankrlíková Tereza
Nguyenová Jana Nguyenová Jana
Novák Dominik Novák Dominik
Pauch Jan Pauch Jan
Petele Adéla  Petele Adéla
Pospíchal Lukáš Pospíchal Lukáš

 

Úterý 18,00-19,30 hodin Čtvrtek 18,00-19,30 hodin
Brožová Michaela Brožová Michaela
Chorvatová Klára Chorvatová Klára
Mrázek David Mrázek David
Novák Vítek Novák Vítek
Plachá Filip Plachá Filip
Plachá Nikola Plachá Nikola
Rédlová Kristýna Rédlová Kristýna
Sychrava Jan Sychrava Jan
Sychravová Bára Sychravová Bára
Šimůnek Richard Šimůnek Richard
Tauchert Max Tauchert Max
Vlasák Michal Vlasák Michal

 

Pondělí  16-17 hodin Středa 15,30-16,30 hodin
Aldushina Anastasia Aldushina Anastasia
Hugo Macháček Hugo Macháček
Kaboňová Danielka Kaboňová Danielka
Kondrashová Elizabeta Kondrashová Elizabeta
Máj Petr Máj Petr
Rulák Michal Rulák Michal
Rüster Max Rüster Max
Vlčko Denis Vlčko Denis

 

Pondělí 17-18 hodin Středa 16,30-18 hodin
Al Khaled Jasmine Al Khaled Jasmine
Ducháček Tomáš Ducháček Tomáš
Chorvat Jonáš Chorvat Jonáš
Choura Jára  
Křimská Julie Křimská Julie
Mašek Jan Mašek Jan
Mašek Martin Mašek Martin
Rebjonková Marie Rebjonková Marie
Sejtková Žanetka Sejtková Žanetka
Weingartl Caroline Weingartl Caroline

 

Pondělí 18-19 hodin Středa 18-19,30 hodin
Hauptman Filip Hauptman Filip
Hlušek Jan Hlušek Jan
Kopfsteinová Annika  
Mikuláš Filip Mikuláš Filip
Nevšímal Filip  
Pazderka Štěpán Pazderka Štěpán
Starý Timmy Starý Timmy
Uždil Robert Uždil Robert
Zacklová Karolína Zacklová Karolína