TRÉNINKY

15.10.2016 12:35
Úterý 16-17,30 hodin
Benešová Barča
Kordulík Vašek
Kurtin Petr
Kvapil Jan
Máj Petr
Mareš Jakub
Martykánová Andrea
Mikuláš Filip
Nevšímal Filip
Pazderka Štěpán
Petele Adélka
Václav Vašek
Vorotilová Máša
Weingartl Caroline
Zeidlerová Michaela

 

Úterý 17-18,30 hodin
Grundlerová Viki
Hauptman Filip
Hrádková Verča
Kankrlíková Tereza
Kopfsteinová Adéla
Kopfsteinová Annika
Metznerová Michaela
Novák Dominik
Rak Samuel
Uždil Robert
Zacklová Karolína
 
Úterý 18-19,30 hodin
Dimitorvá Sára
Dimitrová Sofie
Farár Pavel
Handrychová Kamča
Handrychová Verča
Hegenbarth Marek
Chorvatová Klára
Janáč Filip
Janeček Tomáš
Jirásek Matyáš
Otýpka Kryštof
Plachá Nikča
Plachý Filip
Raisl Matěj
Sychravová Bára
Zeman Tomáš



 
Čtvrtek 16-17 hodin
Benešová Barča
Dimitorvá Sára
Dimitrová Sofie
Grundlerová Viki
Hauptman Filip
Kurtin Petr
Kvapil Jan
Máj Petr
Mareš Jakub
Martykánová Andrea
Mikuláš Filip
Nevšímal Filip
Petele Adélka
Rak Samuel
Uždil Robert
Václav Vašek
Vorotilová Máša
Weingartl Caroline
Zacklová Karolína
Zeidlerová Michaela


 
Čtvrtek 17-18 hodin
 
 
 
 
cvičení!!!
 
 
Čtvrtek 18-19 hodin
Farár Pavel
Grundlerová Viki
Handrychová Kamča
Handrychová Verča
Hegenbarth Marek
Hrádková Veronika
Chorvat Jonáš
Chorvatová Klára
Janeček Tomáš
Jirásek Matyáš
Kankrlíková Tereza
Kopfsteinová Adéla
Kopfsteinová Adéla
Kopfsteinová Annika
Metznerová Michaela
Novák Dominik
Otýpka Kryštof
Plachá Nikča
Plachý Filip
Raisl Matěj
Sychravová Bára
Zeman Tomáš

 
Pondělí  16-17 hodin
Kondrashová Elizabeta
Macháček Hugo
Rulák Michal
Smitková Terezka
Vlčko Denis
Zvárová Viki
Moc Lukáš
Procházka Christian
Procházka Eliáš
Kurfürstová Eliška


 
Pondělí 17-18 hodin
Gorina Anastasia
 
Kostka Dominik
Kyselová Klárka
Luzeev Damir
Luzeev Ildar
Nová Mariana
Obozov Dan
Obozová Verunka
Pazderková Nela
Rüster Max
Slaba Max
Vopravil Martin

 
Středa 15,30-16,30 hodin
Kondrashová Elizabeta
Macháček Hugo
Rulák Michal
Smitková Terezka
Vlčko Denis
Zvárová Viki
Moc Lukáš
Procházka Christian
Procházka Eliáš
Kurfürstová Eliška

 
Středa 16,30-18 hodin
Gorina Anastasia
 
Kostka Dominik
Kyselová Klárka
Luzeev Damir
Luzeev Ildar
Nová Mariana
Obozov Dan
Obozová Verunka
Pazderková Nela
Rüster Max
Slaba Max
Vopravil Martin


 
Středa 18-19,30 hodin
Al Khaled Jasmin
Ducháček Tomáš
Haak Petr
Ivanková Anastasia
Kollarik Daniel
 
Mašek Honzík
Mašek Martin
Rebjonková Marie
Samec Vojta
Starý Timothy
Šmejkal Matěj
Zeman Lukáš
Chorvat Jonáš