Zimní tréninky začínají 5. 11. 2012

27.09.2012 00:20

 

Zimní tréninky začínají 5. 11. 2012.

 

Žádáme rodiče, aby v případě zájmu o zimní tréninky zaplatili poplatek 3000,- nejpozději do 26. 10. 2012 na účet klubu: 2102312530/2700 nebo na recepci v klubovně.

 

Kdo nebude mít k tomuto datu tréninky uhrazeny, nenajde se na v tréninkových skupinách, které budou vyvěšeny na stránkách

 HYPERLINK "https://www.gckv-tcm.cz" www.gckv-tcm.cz od 29. 10. 2012.

 

Obecné informace:

Zimní tréninky se budou konat do poloviny března a nebudou probíhat v období školních prázdnin. 

 

Letošní zimní sezóna již nebude probíhat na indooru hotelu Imperiál, ale nově v areálu Golf Resortu Karlovy Vary. Zde byl vybudován nový indoor, vyhovující našim tréninkovým kritériím. 

 

Proto bychom také rádi zachovali dny a časy tréninkových skupin, do kterých děti chodily při podzimních tréninkách. Dle počtu přihlášených bychom pak tréninky prodloužili z hodinových na 1,5 hodinové tréninky a tak se může stát, že by se časy jednotlivých skupin mohly lišit přibližně o půlhodinu až hodinu. 

 

Pokud by to začalo kolidovat s jiným programem dětí, klidně nás kontaktujte a budeme se snažit v rámci stejných dnů přesunout děti do jiné časové skupiny.

 

Opět bychom v pondělí paralelně s tréninky na indooru využívali tělocvičny školy SOAP, kde spíše úplně začínající děti by měli možnost tréninku do sítě a také bychom využili prostoru pro protahovací, obratnostní a posilovací cvičení (doplněné také míčovými hrami).

 

Před zimními tréninky také proběhne kontrola, zda jsou děti navštěvující tréninky členy Golf Clubu Karlovy Vary. Případné přihlášky budou k vyzvednutí na recepci nebo u trenérů na drivingu.

 

Budeme se těšit na hojnou účast a pilný trénink v zimní sezóně…